29
maj
2021

DOM NA WZGÓRZU to wakacje z naturą

Covid wymusił na  nas nowe otwarcie dla branży i dla turystów. Plusem jest,  że w tych nietypowych okolicznościach mamy szansę odkryć siebie na nowo. Nasz dom nie posiada sąsiadów pomimo miejskiej lokalizacji.  Naszym sąsiadem jest las ze swoimi zasobami: ptaki,  sarny …. Pokoje dostępne są bezpośrednio z ogrodu co znacznie ogranicza a nawet eliminuje kontakty …

Czytaj dalej
03
sierpień
2020

U nas bon turystyczny też zrealizujesz.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Gości proponujemy obok tradycyjnej płatności również formę realizacji bonu turystycznego. Zachęcamy rodziny do odwiedzenia naszego regionu  oferując pełną informację o atrakcjach oraz dla chętnych usługę przewodnicką.

Czytaj dalej
08
marzec
2020

Podziękowanie dla naszych gości

Prawdziwe opinie naszych gości pokazują, że jesteśmy ulubionym obiektem noclegowym w Gorlicach. Dziękujemy bardzo za uznanie i docenienie nagrodą TRAVELER REVIEW AWARDS 2020.

Czytaj dalej

Ferie zimowe ze zniżką!

Na pobyt u nas powyżej 3 dni otrzymacie rabat w wysokości 10%, a jeśli zostaniecie na dłużej niż 7 dni to mamy dla was aż 20% zniżki, która dotyczy osób dorosłych i dzieci powyżej 10 lat.

Czytaj dalej

Wiosna

Wiosna Czas kolorów i dźwięków. Nadchodzi strojna w ciepłe promienie słońca, zieleń i kwiaty. Świat się budzi do życia a z nim my. Coraz cieplejsze dni skłaniają nasze myśli w stronę spacerów , rowerów czy zwykłego wygrzewania się w ciepełku wiosennego słońca. Beskid Niski to miejsce dla miłośników takich doznań i podglądaczy przyrody.

Czytaj dalej