Aktualności

Perełka poza głównym turystycznym szlakiem

Jeśli spośród wszystkich rodzajów odpoczynku najbardziej odpowiada Ci aktywny wypoczynek w nie wysokich górach, zwiedzanych samochodem,  rowerem lub pieszo, to Beskid Niski i DOM NA WZGÓRZU  czekają właśnie na Ciebie.

Pobyt w Beskidzie Niskim może stać się pięknym przeżyciem pod warunkiem, że weźmie się pod uwagę walory i położenie tego nieodkrytego dla szerokiej i komercyjnej turystyki regionu. Lokalizacja miedzy Krynicą a Bieszczadami sprawia,  że traktujemy ten obszar jako tranzyt do celu a nie cel. Wszyscy, którzy zatrzymali się tutaj w drodze do… zakochali się Beskidzie Niskim i tu wracają, a nawet zostają na zawsze, bo królestwo przyrody, kultury i historii.  Niewątpliwie plusem wypadu w Beskid Niski jest to, że nawet jeśli przygoda ma trwać dzień lub dwa, dobrze zaplanowany wypoczynek  może dostarczyć unikalnych emocji  ze względu na małe odległości, niskie góry, łagodne podejścia. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, seniorów, singli i par szukających siebie. Wystarczy chęć przeżycia czegoś nowego i odwaga w wyborze nieznanego.

Jeśli marzysz o dziewiczym, „ pozbawionym cywilizacji” zakątku świata, to wybierz się do nas .  A termin pobytu na tym wyjątkowym terenie zaplanuj zgodnie z własnymi upodobaniami. Podpowiem Ci, że tutaj cały rok jest atrakcyjny turystycznie.  Jak jednak się zdecydujesz zagościć w Beskidzie Niskim to wybierz wrzesień-październik. Doświadczysz najpiękniejszych wrażeń jakie może dostarczyć przyroda. Z własnej woli dołączysz do „zakochanych” w Beskidzie Niskim  i tak jak ja staniesz się kolejnym lokalnym piewcą Beskidu Niskiego.

Projekt i wykonaniewww.tdesigncenter.pl