Aktualności

ZACHWYĆ SIĘ BESKIDEM NISKIM

Gorlice noclegi, Beskid Niski, Dom na wzgórzu to dla nas słowa kluczowe. Wchodząc na naszą stronę zastanawiasz się co za tymi słowami się kryje, co my możemy zaoferować Tobie. Na ile przyjęcie naszego zaproszenia zaspokoi Twoje potrzeby. Przekonało się o tym wielu, możesz i TY.

Główną ideą tej strony oprócz części handlowej jest poznanie Beskidu Niskiego. Jego odkrywanie jako kulturowego i przyrodniczego unikalnego siedliska. Nasze dążenia zmierzają do pokazania naszym gościom /Tobie/ możliwości jakie daje wypoczynek i pobyt w Beskidzie Niskim. Promowanie regionu stało się drugą naszą działalnością z czego jesteśmy dumni.

Oferujemy usystematyzowany zbiór wiedzy do poznania tego regionu oraz czynnego wypoczynku w atrakcyjnej formie dostosowanej do oczekiwań różnych gości  /potrzeb/.

Proponujemy nie tylko zasoby przyrodnicze, ale też pokazujemy zagadnienia dotyczące kultury, potencjału turystycznego czy historii. Śledzenie informacji czwartkowej pozwala wybrać dla siebie to, co jest interesujące.

Beskid Niski dla nas to ostoja odchodzących walorów. Miejsce mało znanych  osiągnięć niematerialnych i teren ich kultywowania.  Brak powszechnej wiedzy na ten temat  nie pozwala na wykorzystywane tych wartości  przy podejmowaniu decyzji o pobycie w Beskidzie Niskim i stąd nasza sugestia.

Atrakcyjność turystyczna jest pojęciem złożonym, subiektywnym i dlatego trudnym do reklamowania. Nasze zaangażowanie ma pomóc w właściwym wyborze produktu turystycznego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Wszystkich zainspirowanych zapraszam do indywidualnego kontaktu a pobyt u nas może okazać się udanym urlopem. Dlaczego? Dlatego, że Beskid Niski bije jeszcze rytmem niezniszczonej przyrody, przychylnymi ludźmi rozumiejącymi, że sukces rynkowy uzależniony jest od jakości, standardu i relacji międzyludzkich.

 Możesz liczyć na wiedzę o regionie podaną z sercem.

 Czy można dodać do zaproszenia coś więcej?  

 

 

Projekt i wykonaniewww.tdesigncenter.pl