O nas

Nie jesteśmy wyłącznie gospodarzami, jesteśmy także przewodnikami – chętnie zdradzimy ciekawostki Beskidu Niskiego niedostępne w oficjalnym obiegu. Wskażemy miejsca najbardziej interesujące do odwiedzenia, byś z wycieczek czerpał jak najwięcej przyjemności. Opowiemy historię Pałacu Długoszów w Siarach, pokierujemy Cię do pobliskich cerkwi, pokażemy, gdzie znajdują się cmentarze w okolicach Gorlic z Pierwszej Wojny Światowej.

Nasz dom

Cichy, miły i tani nocleg w Beskidzie Niskim, z dala od miejskiego zgiełku, w uroczym miejscu – to jest właśnie „Dom na Wzgórzu” w Gorlicach. Jeśli oczekujesz tylko noclegu w Gorlicach, damy Ci pokój… i święty spokój. Dom na Wzgórzu to nasze ukochane miejsce, którym chcemy się z Tobą podzielić. Zapraszamy w nasze skromne progi.

Nasze wartości

Zapraszamy w gościnę, to zaproszenie do domu, nie do hotelu. Miniesz miasto, jadąc krętą drogą do góry, lokalni mieszkańcy nazywają ją „cmentarną” gdyż na jej szczycie mieści się cmentarz upamiętniający bitwę z I Wojny Światowej. W połowie drogi na szczyt zobaczysz nasz dom na skraju skarpy wśród świerków, brzóz, przytulony do sędziwego dębu. Naszą wartością jest indywidualne podejście, gdyż u nas nigdy nie poczujesz się jak bezimienny klient. Oferujemy zaciszny kąt dla Ciebie i Twoich bliskich, bez masowej komercji.

“Serdeczne podziękowania za przemiłe przyjęcie, swobodę i doskonałe warunki pobytowe. Gospodarze to przemili ludzie, otwarci, uśmiechnięci i pomocni. Szczególne podziękowania za opowieści o historii dawnych Gorlic, fotografie i turystyczne porady. Dom na Wzgórzu to miejsce w Gorlicach gdzie urokliwa przyroda odkrywa przed przybyszami tajemnice historii. Serdecznie polecamy. Hrubieszowiacy.”

Ania W.